ZAKŁAD POGRZEBOWY ORKUS

Zakład Pogrzebowy ORKUS to firma z wieloletnim doświadczeniem świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie woj. podkarpackiego. Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym i uczciwym wykonaniu zleconego zadania według życzeń rodzin i bliskich osoby zmarłej. Okazywany przez nas szacunek i poszanowanie dla rodzin pogrążonych w żałobie sprawiają, że nasze usługi reprezentują wysoki poziom.

Dyżurując całodobowo służymy wszystkim Klientom pomocą i wsparciem na każdym etapie organizowania pogrzebu. Nasza bogata oferta usług i setki pozytywnych opinii to dla Was najlepszy dowód na to, że warto powierzyć nam organizację pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy Rzeszów

ORGANIZACJA POGRZEBU

Organizując usługę pogrzebową przestrzegamy zasad prawnych oraz kierujemy się przyjętymi normami i obyczajami społecznymi, stosując zawsze indywidualne podejście do przyjętego zlecenia. Szacunek dla zmarłych i ich rodzin to dla nas najważniejsza wartość. Rozumiemy ból po stracie osoby bliskiej i emocje towarzyszące ostatniemu pożegnaniu. Dbamy o to aby pochówek był godny i uroczysty. Poniżej znajdą Państwo pliki ze wskazówkami i informacjami dotyczącymi organizacji pochówku oraz wykaz dokumentów niezbędnych do przedłożenia w ZUS, KRUS wraz z wnioskiem o wypłatę zasiłku pogrzebowego:

Organizacja pogrzebu krok po kroku – zobacz

USŁUGA POGRZEBOWA I TRANSPORTOWA

Oferta naszych usług jest bardzo szeroka, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom, systematycznie ją poszerzamy
i dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości i profesjonalizmu usług w przystępnej cenie.

USŁUGI POGRZEBOWE:

 trumny tradycyjne i urny,

 trumny do kremacji i ekshumacji,

 transport do chłodni,

 organizacja kremacji,

 obsługa żałobników,

 oprawa muzyczna,

 nekrologi,

 tanatokosmetyka,

 odzież dla zmarłego,

 wieńce, wiązanki, florystyczne zdobienie trumn, urn,

 grobowce, piwnice betonowe, groby ziemne,

 autokary, busy,

 uroczystość świecka,

 formalności urzędowe, odszkodowania,

 opieka nad grobami.

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY:

Transport ciała zmarłego jest niezbędną czynnością jaką potrzeba zorganizować po odejściu bliskiej osoby. Zapewniamy transport zwłok ze wskazanego miejsca: szpital, dom, hospicjum, lub miejsce gdzie doszło do wypadku. Posiadamy specjalistyczne samochody przeznaczone do transportu zwłok, spełniające wymagania Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Usługa transportu międzynarodowego świadczona jest w oparciu o umowę i udzielone pełnomocnictwo w ramach którego realizujemy:

 kompleksową organizację dokumentów zagranicznych,

 zezwolenia polskich urzędów i wszelkie towarzyszące formalności,

 odprawy konsularne trumien ze zwłokami i urn z prochami oraz reprezentowanie rodzin w polskich placówkach dyplomatycznych,

 legalizacja dokumentów,

 tłumaczenia dokumentów,

 odprawy sanitarne,

 odprawy graniczne,

 szeroki wybór trumien i urn spełniających wymogi transportu międzynarodowego.

W naszej pracy jesteśmy profesjonalistami na każdym etapie organizowania pochówku osoby zmarłej. W zakresie transportu zwłok restrykcyjnie przestrzegamy wszystkich przyjętych ustawowo norm i przepisów, całą procedurę przeprowadzamy z pełnym poszanowaniem osoby zmarłej.

1. Dokumenty dot. Transportu ciała z zagranicy do Polski – pobierz plik.

2. Dokumenty dot. Transportu ciała na terenie kraju – pobierz plik.

0/5 (0 Reviews)