ZAKŁAD KAMIENIARSKI ORKUS

Granit jako jeden z najdłużej zachowujących swój wygląd i jeden z najsilniejszych kamieni na świecie jest najczęściej wykorzystywanym materiałem przez kamieniarzy w kamieniarstwie nagrobkowym.
Proponujemy Państwu szeroki wybór nagrobków i grobowców od tradycyjnego wyglądu, aż po najnowocześniejsze wzory. Jesteśmy w stanie doradzić tak, aby ostateczne rozwiązanie było jak najlepsze dla klienta.
Nasz przyjazd na właściwe miejsce wykonania nagrobku w celu pomiaru i wyceny prac jest bezpłatny i niezobowiązujący żadnej ze stron.

Tradycyjny wygląd, a może niepowtarzalny wzór? –wybierz kamień, a my wydobędziemy z niego to co piękne.

Nagrobki i grobowce 5 - Zakład pogrzebowy Orkus Rzeszów

NASZE PRODUKTY

Wykonujemy nagrobki z kamienia naturalnego według własnych wzorów lub na indywidualne zamówienie klienta. Zajmujemy się również wykonawstwem wizerunków i liternictwem nagrobkowym (litery piaskowane i mosiężne).

Posiadamy szeroki asortyment dodatków nagrobnych: flakony, misy, lampiony, podstawki pod znicze, różne mosiężne, chromoniklowe, aluminiowe (krzyże, wizerunki, kwiaty, ramki wizerunków i inne).

NASZE PRACE

Wzory znajdujące się w galerii są własnością firmy ORKUS i są prawnie chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie w części lub w całości grozi odpowiedzialnością karną (Dz.U.nr.24 poz. 83 art. 78,79,80). W celu uzyskania zgody na wykorzystanie niniejszych wzorów prosimy o kontakt telefoniczny do siedziby naszej firmy.