ZAKŁAD KAMIENIARSKI ORKUS

Granity i marmury to materiały, które od zawsze kojarzą się z luksusem i elegancją. Dziś pozwolić sobie na nie może każdy. Jeżeli są państwo zainteresowani kamieniarstwem nagrobkowym bądź budowlanym zapraszamy do współpracy z nami. Zapewniamy swoim klientom dostęp do najlepszych rozwiązań w konkurencyjnych cenach.
Materiały te występują w wielu odmianach kolorystycznych. Charakteryzują się parametrami technicznymi w obróbce, a ich wyraźnie widoczna, charakterystyczna krystaliczna struktura zapewnia ciekawe i piękne efekty wizualne.

Konserwacja Kamienia Zakład Kamieniarski Orkus

WAŻNE INFORMACJE

Ogólne zasady dotyczące użytkowania i konserwacji kamienia – Link

Wskazówki dotyczące czyszczenia granitowych powierzchni – Link

Najczęstsze pytania zadawane przez naszych klientów – Link

Masz problem z kamieniem naturalnym?
Napisz lub zadzwoń do Nas. Zapewniamy Państwu profesjonalną usługę
w zakresie prawidłowej pielęgnacji i konserwacji kamienia naturalnego.

OFERTA KAMIENIA

Prezentujemy bogatą ofertę kamienia naturalnego. Starannie selekcjonowany materiał, sprowadzamy specjalnie dla ciebie z najdalszych zakątków świata. Nasza firma współpracuje z lokalnymi jak i zagranicznymi dostawcami kamienia. Staramy się wyszukiwać atrakcyjne materiały w korzystnej cenie. Jeżeli jednak jesteś zainteresowany kamieniem, którego nie ma w naszej ofercie – wystarczy zapytać, a poszukamy dla ciebie wymarzony kamień.

Próbki kamienia widoczne na stronie to cyfrowe obrazy. Pomimo tego, że staramy się, aby jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywisty wygląd materiału, to zdjęcia nigdy nie uchwycą dokładnej natury kamienia. Różnica w kolorze, granulacji czy wielkości ziaren daje naturalnemu kamieniowi ten wyjątkowy niepowtarzalny charakter i może się różnić odcieniami oraz intensywnością kolorów.

5/5 (1 Review)